U bevindt zich op: home
nieuws
nieuwsbericht
Kamervragen over openingstijden van huisartsen
Schriftelijke vragen van het lid Koser Kaya (D66) aan de minister van VWS over de mogelijkheden en belemmeringen voor een avondspreekuur van huisartsen.
Datum: 23 augustus 2006
1. Klopt het dat er grote behoefte onder patinten bestaat aan ruimere openingstijden van huisartsen en andere eerstelijns diensten?1
2. Zo ja, welke belemmeringen liggen ten grondslag aan het feit dat, ondanks grote behoefte van patinten, maar een beperkt aantal huisartsen een avondspreekuur opent voor reguliere huisartsenzorg?1 Gelden deze belemmeringen ook voor andere eerstelijns diensten?
3. Hoe kunnen deze belemmeringen worden opgelost? Bent u bereid met oplossingen te komen om huisartsen, en andere eerstelijns diensten, een avond- en eventueel weekendspreekuur te laten openen, zodat de patint veel centraler komt de staan en de zorg rondom die patint wordt georganiseerd? Welke oplossing heeft u hier voor ogen?
1RTL nieuws, 22 augustus 19:30 uur
Meer over...
Een leven lang leren
lees verder


